آتا فیکس تولید کننده انواع چسب 123 یا چسب MDF و چسب سیلیکون آکواریوم و انواع درزگیرهای سیلیکونی و همچنین انواع روان کننده ها می باشد. برند آتافیکس تولید کشور ترکیه بوده که با توجه به کیفیت مطلوب محصولات این شرکت در ایران جز محصولات محبوب و پر مصرف در صنایع مختلف بشمار می آید.
از چسب های 123 برند ATA FIX تقریبا می توان برای چسباندن هر نوع سطوح مانند چسباند چوب و ام دی اف، فلزات، سطوح پلاستیکی و … استفاده کرد. از چسب در وزن های مختلف همراه با فعال کننده یا اکتیویتور ارائه می شود. همچنین آتافیکس تولید کننده انواع چسب سیلیکون و چسب آکواریم می باشد که برای چسباندن انواع شیشه و آکواریوم یا درزگیر سطوح مختلف بسیار پر کاربرد می باشد.
آتا فیکس تولید کننده انواع روان کننده ها نیز می باشد که می توانید برای روان کاری انواع قطعات صنعتی، از بین بردن کثیفی و گرد و غبار و رفع زنگ زدگی و شفاف و درخشان سازی سطوحی مانند چراغ خودرو نیز می توان از آن استفاده کرد. این محصول در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد و حتی می توان در مصارف خانگی و روزمره هم از روانکننده آتا فیکس استفاده کرد.
از انژکتورشوی آتا فیکس می توانید برای شست و شوی انژکتور خودرو در مکانیکی و انواع صنایع دیگر استفاده کرد، استفاده از این انژکتورشوی بصورت دوره ای و متداوم تاثیر مناسبی بر روی شتاب خودرو شما خواهد گذاشت.

محصولات آتا فیکس با ارائه کیفیت مناسب توانسته است سهم بسیار بالایی از بازار را به خود اختصاص دهد و رضایت خریداران را به همراه داشته باشد. جهت خرید محصولات آتافیکس بصورت عمده مانند انژکتورشوی آتافیکس، چسب 123 آتافیکس، چسب سیلیکون یا آکواریوم آتافیکس و روان کننده ATA-40 آتافکیس می توانید از صفحه تماس با ما در سایت با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

چسب مارت عاملیت فروش محصولات آتا فیکس ترکیه

X